Zajęcia

Zapraszamy chłopców i dziewczynki w wieku od 3 do 7 lat do uczestnictwa w projekcie Cracovia Kids. Zajęcia prowadzone przez odpowiednio przeszkoloną i profesjonalną grupę trenerów przy wsparciu wolontariuszy, odbywają się na wolnym powietrzu we wrześniu, październiku, maju i czerwcu, a od listopada do marca lub kwietnia będą organizowane w salach gimnastycznych. Gdy zajdzie taka potrzeba, w jednym miesiącu wakacyjnym również przeprowadzimy dodatkowe zajęcia. Lekcje odbywają się będą od poniedziałku do piątku, a w jednej grupie nie znajdzie się więcej niż 15 osób. Już na samym początku każde dziecko ma zakupiony komplet piłkarski na wzór pierwszej drużyny. Na koszulkach dzieci mogą mieć swoje nazwiska, ksywki czy nazwiska idoli.

Zajęcia są prowadzone według programu nakreślonego przez sztab szkoleniowy Akademii Mistrzów Cracovia. Zajęcia Cracovia Kids to nie treningi, to zabawa! Dzieci uczą się zasad fair play, podnoszenia stopnia wzajemnego szacunku wobec siebie. Staramy się wzmacniać potrzeby ruchu u dzieci z wykorzystaniem przeróżnych gier i zabaw ruchowych, zaszczepiając namiastki bodźców koordynacyjnych, poczucia równowagi. Chcemy dzieciaków i ich opiekunów rozkochać w piłce nożnej! Dzięki jednakowym strojom piłkarskim już od pierwszego dnia nasze pociechy czują się członkami wielkiej rodziny Cracovii. Co więcej, dzieci uczą się podstawowych zunifikowanych pojęć dotyczących piłki nożnej w języku angielskim. Co pewien czas na zajęcia są zapraszani piłkarze pierwszej drużyny Cracovii, a podczas uroczystych zakończeń sezonu dzieci otrzymają dyplomy ukończenia kolejnego etapu Cracovia Kids.

 

Zajęcia odbywają się w pięciu lokalizacjach w Krakowie:
1. Centrum Treningowe MKS Cracovia SSA ul.Wielicka 101 – wtorek i czwartek i piątek godz. 17.30
2. Salwator, ZSO nr 18, ul. Senatorska 35 – boisko. Prywatna Szkoła Podstawowa Salwator, ul. Senatorska 39 – sala. Poniedziałek godz. 17.30, piątek godz. 17.30
3. Liszki Szkoła Podstawowa – środa godz. 17.00
4. Piaski Wielkie, KS Orzeł, ul. Niebieska 2 – wtorek godz. 17.00
5. Nowa Huta os. Złotego Wieku 4, SP nr 85 – środa godz. 17.00

 

Opłaty wpisowe i miesięczne składki prosimy wpłacać na numer konta:

34 1240 4722 1111 0000 4853 4859