O Cracovia Kids

114 lat działania Cracovii to historia nie tylko wielkich sukcesów, pucharów i mistrzostw Polski. To także pokolenia ludzi wychowanych w wartościach fair play, z poszanowaniem dla przeciwnika i z najlepszymi cechami sportowca: pracowitości, ambicji i dyscypliny. Nawiązując do wspaniałej tradycji szkolenia młodzieży, „Pasy” zachęcają wszystkich chłopców i wszystkie dziewczynki w wieku od 3 do 7 lat, a także ich rodziców, do udziału w projekcie Cracovia Kids!

Cracovia Kids to unikalny na polską skalę projekt rozwoju sportowego dla najmłodszych. Wzorem najlepszych klubów świata, zapraszamy dzieci i ich rodziców do wspaniałej sportowej zabawy w naszych pasiastych przedszkolach! Wychowując w duchu fair play, najważniejszej zasady sportu, poprzez ruch fizyczny chcemy budować zdrowe nawyki wśród najmłodszych. To, w połączeniu z indywidualnym podejściem, szansa na wspaniałą przygodę z piłką. A kto wie? Być może jest to okazja, by wśród zdolnej młodzieży znaleźć prawdziwy piłkarski talent.

IMG_8519– Cracovia Kids to wspaniała inicjatywa. Daje ona możliwość aktywności fizycznej innej niż w szkole podczas lekcji wychowania fizycznego. Uważam, że piłka nożna rozwija dzieci wielotorowo. Między innymi uczy maluchy pracy w zespole, rozwija ich motorykę. Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym, jak wyglądają w Cracovii zajęcia dla najmłodszych, dlatego zdecydowałam się zapisać dziecko właśnie tutaj – mówi mama jednego z małych uczestników zajęć Cracovia Kids.ie zwlekajże! Zapisz swoje dziecko już teraz.

IMG_8628

IMG_8512