KREATYWNE UJĘCIE

Zakończył się turniej „O Puchar Can-Pack” z udziałem najmłodszych zawodników

W miniony weekend na Lodowisku przy Siedleckiego 7 odbył się międzynarodowy turniej „O Puchar Can-Pack”. O trofea ufundowane przez naszego sponsora walczyli najmłodsi hokeiści Pasów z grup minihokeja.

W turnieju „O Puchar Can-Pack” oprócz najmłodszych hokeistów Pasów zagrały drużyny z Gdańska, Sanoka, Oświęcimia, Nowego Targu i Krynicy oraz Czech i Słowacji. Turniej podzielony był na dwie grupy, rozgrywane na osobnych taflach.

W zawodach minihokeja nie odnotowuje się wyników, a główny nacisk położony jest na współzawodnictwo w duchu fair-play oraz naukę gry.

Wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju otrzymali trofea ufundowane przez mecenasa młodzieżowego hokeja Cracovii firmę CAN-PACK. Zawody po raz kolejny okazały się wielkim sukcesem organizacyjnym i sportowym, dzięki którym najmłodsi adepci hokeja mogli zrobić kolejny krok w kierunku rozwoju swej sportowej pasji.

 

KREATYWNE UJĘCIE KREATYWNE UJĘCIE KREATYWNE UJĘCIE KREATYWNE UJĘCIE KREATYWNE UJĘCIE KREATYWNE UJĘCIE KREATYWNE UJĘCIE KREATYWNE UJĘCIE