Hokejowa Akademia Cracovii

Witamy na stronie hokejowej akademii Cracovii!

Bardzo miło nam przywitać Państwa na hokejowej wersji strony akademii „Pasów”! Zachęcamy do odwiedzania strony, by być na bieżąco z naszymi drużynami!

Cracovia stawia również na szkolenie młodych hokeistów! W naszej akademii dzieci i młodzież od najmłodszych lat mogą próbować swoich sił w hokeju na lodzie, a potem doskonalić swoje umiejętności w kolejnych grupach wiekowych! Zawodnicy wszystkich naszych zespołów biorą udział w rozgrywkach ligowych w grupie małopolsko-podkarpackiej, a co więcej mają okazję sprawdzić się również na poziomie ogólnopolskim i międzynarodowym!

Naszych młodych hokeistów uczymy przede wszystkim jazdy na łyżwach, techniki kija, prowadzenie krążka czy podania, a także założeń taktycznych. Wspaniała dyscyplina, którą jest hokej, uczy również koordynacji ruchowej, współpracy i podzielności uwagi. Poprzez sport wpajamy dzieciom od najmłodszych lat zasady fair play a także wzajemnego szacunku.

Serdecznie zachęcamy, by w razie jakichkolwiek pytań, pisać do nas poprzez zakładkę „kontakt”, między innymi w celu wyrażenia chęci zapisania swojego dziecka na zajęcia akademii. Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo w zakładce „O akademii”. Mamy nadzieję, że dzięki nowej stronie będzie można zapoznać się z naszą ofertą w przejrzysty sposób. Zapraszamy również do regularnego śledzenia poprzez stronę poczynań naszej młodzieży!