O Akademii

Cracovia to nie tylko piłka nożna! Jesteśmy dwunastokrotnym mistrzem Polski w hokeju na lodzie, pierwszym reprezentantem kraju w Hokejowej Lidze Mistrzów, a w następnych latach zamierzamy sięgać po kolejne sukcesy! Kto wie, może już za niedługo złoto zdobędzie z „Pasami” wychowanek naszej akademii?

 

Sponsor 

Od jesieni 2015 roku sponsorem hokejowej akademii Cracovii jest spółka CANPACK S.A., przyczyniając się do rozwoju i sukcesów naszych młodych zawodników.

logo

 

Cele akademii

W hokejowej akademii stawiamy na szkolenie młodzieży od najmłodszych lat! W drużynach minihokeja po lodzie śmigają już kilkulatki, dla których zajęcia stanowią połączenie sportu i dobrej zabawy. W zakresie elementów szkoleniowych od samego początku kładziemy nacisk na jazdę na łyżwach, która jest cechą charakteryzującą każdego wysokiej klasy hokeistę. W starszych rocznikach szkolimy również technikę kija, prowadzenia krążka i podania oraz uczymy założeń taktycznych.   Nie każdy z naszych zawodników będzie chciał zostać zawodowym sportowcem, nie to jest jednak najważniejsze. Gra w hokeja zaprocentuje w przyszłym życiu wszystkich graczy, uczy bowiem koordynacji, samodzielnego myślenia, pracy zespołowej i podzielności uwagi. Podobnie jak inne dyscypliny hokej wpaja od najmłodszego wieku, jak ważny jest wzajemny szacunek, przestrzeganie zasad fair play, pomoc innym i pracowitość.  Oprócz treningów nasi zawodnicy mają również okazję, by sprawdzać się w starciu z rówieśnikami. Drużyny akademii Cracovii rywalizują w lidze małopolsko-podkarpackiej oraz na turniejach ogólnopolskich, a także międzynarodowych.

TRWA NABÓR DO GRUP JUNIORSKICH DZIECI Z ROCZNIKÓW 2012 i MŁODSZYCH! WIĘCEJ INFORMACJI MOŻNA UZYSKAĆ U TRENERA:

SEBASTIAN WITOWSKI –  Tel: 691 484, 691 , mail: sebastian.witowski@cracovia.pl 

TERMINY TRENINGÓW NABOROWYCH:

Wtorek: 18:30 – 19:30

Środa: 19:15 – 20:15

Czwartek: 19:15 – 20:15

ZAPRASZAMY!

 

DRUŻYNY:

Minihokej 

Minihokej

Żak młodszy

Żak Młodszy

Żak starszy

Żak Starszy

Młodzik

Młodzik

Junior młodszy

Junior Młodszy

Junior starszy

I. liga Junior

Bramkarze

Bramkarze

TRENERZY:

Sebastian Witowski

IMG_6194

Filip Drzewiecki

Filip Drzewiecki - sztab

Marcin Cieślak

IMG_6241

Stanisław Urban

IMG_6171

Daniel Laszkiewicz

IMG_6166

Anton Tomko (koordynator)

Tomkotrener