Ekstra Talent przy Wielickiej

Ekstra Talent ponownie zawita na Wielickiej! Już w najbliższy wtorek, 8 września na boiskach treningowych Cracovii czekają nas emocje związane z kolejną edycją tej imprezy. W ramach wydarzenia zawodnicy wezmą udział w turnieju dla zawodników U-11 oraz U-9 oraz testach, konkursach i zabawach piłkarskich.

Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00 a zakończy o 16:00 (zbiórka zawodników 9:30). Odbędzie się w tym czasie turniej Ekstra Talent dla rocznika 2010 oraz 2012. Będzie to świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności.

W turnieju U-11 mogą wziąć udział także chłopcy z rocznika 2011! Każde dziecko, które potrzebuje zwolnienia ze szkoły proszone jest o zgłoszenie się do trenera prowadzącego, usprawiedliwienie zostanie wystawione przez Akademię. Zbiórka na miejscu o godzinie 9:30.

Dodatkowo każdy z zawodników, który pojawi się na turnieju proszony jest obowiązkowo o przyniesienie ze sobą wypełnionej zgody RODOAKE_2020_ZGODA RODZ

Poza turniejami, na wszystkie dzieci, które odwiedzą Wielicką we wtorek, będą czekały liczne atrakcje sportowe. Odbędą się testy piłkarskie, konkursy i zabawy z nagrodami. Dzieci mają zapewnioną na turnieju wodę i suchy prowiant.

Na wydarzenie zaproszeni są wszyscy zawodnicy Akademii Mistrzów Cracovia. Prosimy o liczne przybycie i aktywne uczestnictwo w grach i konkursach. Na każde dziecko czeka moc atrakcji i dobra zabawa.

OBOWIĄZUJĄ STROJE MECZOWE!