logo-1024x614

KOMUNIKAT AKADEMII MISTRZÓW CRACOVIA

Szanowni Rodzice,

W związku z aktualną sytuacją w kraju, związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości wspólnych treningów, Akademia Mistrzów Cracovia wychodzi naprzeciw tej trudnej sytuacji i uruchamia treningi online dla naszych zawodników. Treningi online odbywają się już od bieżącego tygodnia i staramy się robić co w naszej mocy, aby w obecnych warunkach zapewnić wszystkim dzieciom i młodzieży ciągłość szkolenia piłkarskiego oraz integracji w zespole. Do systemu treningów online włączeni zostali również trener przygotowania motorycznego oraz pani psycholog akademii, a więc podobnie jak na regularnych zajęciach odbywać się będą również elementy motoryki oraz warsztaty z psychologii sportu dla dzieci.

Pomimo naszych wspólnych starań, aby zapewnić jak najlepsze warunki treningowe, sytuacja jest trudna zarówno dla Państwa jak i dla całej Akademii. Nasze funkcjonowanie i budżet opierają się wyłącznie na składkach członkowskich. W związku z tym zwracamy się do Państwa o zrozumienie i wsparcie naszych decyzji dotyczących płatności.

Informujemy, że wysokość składki członkowskiej za kwiecień zostaje obniżona o 50%. Ci z Państwa, którzy zechcą wesprzeć funkcjonowanie Akademii w tym trudnym momencie mogą wpłacić składkę w wysokości 100%, za co będziemy wdzięczni. Jeżeli chodzi o składkę w maju, informacja na ten temat będzie zależała od dalszego rozwoju sytuacji i zostanie podana pod koniec kwietnia. W razie jakichkolwiek problemów z opłatą za kwiecień w związku z bieżącą sytuacją pandemii, prosimy o kontakt na adres e-mail biuro@akademiacracovia.pl.

Nie jest to dla nas łatwa decyzja, dlatego dziękujemy za dotychczasową bardzo dobrą współpracę podczas treningów online i nie tylko oraz prosimy o wsparcie i zrozumienie, tak aby nasze dzieci wciąż mogły rozwijać swoją pasję. Szczególnie teraz nasza pasiasta rodzina powinna trzymać się razem i wspierać w każdej chwili. Drodzy Rodzice i Zawodnicy, pamiętajcie o swoich kolegach z drużyny, pomagajcie sobie nawzajem i podtrzymujcie na duchu. Wyjdziemy z tej walki zwycięsko!

Zarząd Akademii Mistrzów Cracovia