info-pilka

TRENINGI ONLINE

W związku z zaistniałą (trudną) sytuacją dla nas wszystkich, postanowiliśmy jako Akademia, że przenosimy (do odwołania) nasze treningi na bezpieczniejszy poziom, czyli do internetu. Nawet w tym ciężkim czasie chcemy, aby nasi zawodnicy wciąż się rozwijali i robimy co w naszej mocy, żeby zapewnić im ciągłość szkolenia piłkarskiego.

Treningi będą się odbywać za pośrednictwem platformy do wideokonferencji Zoom. Bardzo prosimy, aby każdy zawodnik (w przypadku naszego rocznika rodzic), który chciałby w dalszym ciągu rozwijać się piłkarsko i zachować ciągłość w treningach wykonał następujące kroki:

  1. Pobrać z poniższej strony KOMUNIKATOR o nazwie ZOOM i założyć sobie w tym programie konto:
    https://zoom.us/download – pobrać „Zoom Client for Meetings”
    * Ważne jest abyśmy pobrali program na komputer, a nie korzystali z platformy Zoom przez stronę internetową.
  2. Po tym, prosimy o wysłanie sms-em adresu email (którym logowali się Państwo do Zoom) do trenerów swoich grup, dzięki temu będziemy mogli zaprosić do wspólnej grupy treningowej w której będą się odbywać takie zajęcia.

Oczywiście do treningu będzie potrzebny kawałek wolnej przestrzeni w pokoju (1-2 m kw.) i dowolna piłka oraz kamerka. Prosimy o wykonanie powyższych kroków do piątku.

Pierwsze spotkanie organizacyjne dla dzieci i rodziców, gdzie zostaną podane wszelkie szczegóły odbędzie się w piątek o 17:00. Rodzice dostaną od trenerów instrukcje jak dołączyć do spotkania online.

W razie problemów z instalacją oprogramowania służymy pomocą.

Trener Sadurska i Trener Szczytyński