IMG_20190202_204116

KARTY KIBICA CASHBACK W AKADEMII MISTRZÓW CRACOVIA

Akademia Mistrzów Cracovia informuje, że dla rodziców i opiekunów naszych zawodników istnieje możliwość korzystania z systemu cashback. Od lutego mogą Państwo pobrać od trenerów karty dedykowane specjalnie dla naszej Akademii, aby wspierać jej rozwój.

Karta cashback AMC jest całkowicie darmowa, jej utrzymanie nie generuje żadnych kosztów dla jej posiadacza, a jedynie korzyści dla naszego klubu. System ten polega na naliczaniu bonusów za każdorazowe zakupy u partnera programu na cele statutowe Akademii Mistrzów Cracovia.

Wystarczy, że podczas płatności w sklepach partnerskich, podamy obsłudze kartę do zeskanowania. 5% z wartości zakupów przekazane zostanie dla Akademii.

Główne sklepy gdzie akceptowane są karty cashback to Carrefour, Top Secret, Vistula, Wólczanka, New Balance. Pełną listę sklepów w Polsce i w Małopolsce znajdą Państwo pod tym adresem: https://www.cashbackworld.com/pl/search/cashbackcardshops 

Jeżeli chcieliby Państwo wesprzeć Akademię za pomocą systemu cashback, a robią Państwo zakupy w innych sklepach niż na liście powyżej np. BP, Orlen, Empik, Media Expert, Leroy Merlin, Biedronka, prosimy o kontakt z trenerem, który przekaże informacje dotyczące możliwości wykupienia specjalnych kart podarunkowych również objętych 5% bonusem zakupowym na konto AMC.