api1

WYJAZD NA OBÓZ

W sobotę 19 stycznia wyjeżdżamy na obóz sportowy do Zakopanego, gdzie wspólnie będziemy pracować nad swoimi umiejętnościami. W związku z tym podajemy kilka kwestii organizacyjnych dot. obozu:

 • miejscem naszego pobytu będą OBIEKTY REKREACYJNO- WYPOCZYNKOWE API, UL. Stara Pardałówka, 34-500 Zakopane
 • zbiórka w sobotę 19.01 na Wielickiej o godzinie 09:40, jedziemy autokarem. Po przyjeździe jest planowany obiad na godzinę 13, wracamy 25.01 w okolicach godziny 15:00 na Wielicką.
 • podczas obozu czekają nas 2-3 treningi dziennie, oraz mecze kontrolne, w związku z czym proszę o zabranie ze sobą odpowiedniej ilości odzieży:
  – stroje meczowe Puma,
  – odpowiedniej ilości odzieży sportowej (będziemy trenowali na hali oraz na zewnątrz): koszulki, spodenki, dresy klubowe, kurtki, ortaliony, czapki pasiaste, odzież termiczna, rękawiczki, kominy.
  – obuwie: halówki oraz buty na sztuczną murawę (korki lub turfy)
  – trener/kierownik obozu będzie dostępny do kontaktu z rodzicami w godzinach wieczornych, tj. 19:00-21:00.

Każdy uczestnik obozu powinien posiadać:

– ważną kartę zdrowia, co jest warunkiem uczestnictwa w obozie,
– legitymację szkolną (ewentualnie dowód osobisty),
– zachęca się do zabrania gier planszowych,
– proszę aby dzieci miały też rzeczy na basen,
proszę osoby, które nie dostarczyły kart kwalifikacyjnych na obóz o ich przyniesienie wypełnionych na zbiórkę, gdyż jest to bezwzględny warunek uczestnictwa w obozie.

Leki: Zawodnicy przyjmujący lekarstwa powinni je mieć zapakowane w osobnym woreczku, podpisane i opisane wg dawkowania (w dniu wyjazdu prosimy o poinformowaniu o fakcie przyjmowania leków przez dziecko – Trenera)

W razie pytań proszę o kontakt.