api1

WYJAZD NA OBÓZ

W sobotę 19 stycznia wyjeżdżamy na obóz sportowy do Zakopanego, gdzie wspólnie będziemy pracować nad swoimi umiejętnościami. W związku z tym podajemy kilka kwestii organizacyjnych dot. obozu:

– miejscem naszego pobytu będą OBIEKTY REKREACYJNO- WYPOCZYNKOWE API, UL. STARA PARDAŁÓWKA, 34-500 ZAKOPANE
zbiórka w sobotę 19.01 na Wielickiej o godzinie 09:40, jedziemy autokarem, po przyjeździe jest planowany obiad na godzinę 13, wracamy 25.01 w okolicach godziny 15tej na Wielicką.
– podczas obozu czekają nas 2-3 treningi dziennie, oraz mecze kontrolne, w związku z czym proszę o zabranie ze sobą strojów meczowych Puma oraz odpowiedniej ilości odzieży sportowej (będziemy trenowali na hali oraz na zewnątrz jeżeli pogoda pozwoli) – proszę zwrócić uwagę na obuwie (halówki, turfy) oraz odzież termiczną!
– zawodnicy na obóz nie zabierają telefonów, a kontakt odbywa się wyłącznie na linii rodzic/opiekun – trener/kierownik obozu w godzinach wieczornych, tj. 19:00-21:00

Każdy uczestnik obozu powinien posiadać:

– ważną kartę zdrowia, co jest warunkiem uczestnictwa w obozie!
– Legitymację szkolną (ewentualnie dowód osobisty),
– zachęca się do zabrania gier planszowych.
– kieszonkowe (około 50zł) proszę aby dzieci miały w portfelach (będziemy pilnować z Trenerami aby nie wydały wszystkiego w pierwszym dniu)
– proszę aby dzieci miały też rzeczy na basen

W miarę możliwości prosimy, by rzeczy były po podpisywane (zwłaszcza w przypadku ubrań z emblematami klubowymi), a pakowanie następowało przy czynnym udziale dzieci (aby były świadome, co posiadają w bagażu).

***Zawodnicy przyjmujący lekarstwa powinni je mieć zapakowane w osobnym woreczku, podpisane i opisane wg dawkowania (w dniu wyjazdu prosimy o poinformowaniu o fakcie przyjmowania leków przez dziecko – Trenera)

W razie pytań proszę o kontakt.