api1

Informacje obozowe

Bardzo dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty. Poniżej przedstawiamy informacje, które sprawią, że pobyt z nami będzie znacznie bardziej komfortowy dla dzieci, dla Państwa i dla nas.
PRZYJAZD i WYJAZD:
Roczniki 2004,2005,2006,2008 – wyjazd 13.01.2019 ul. Wielicka 101 godzina 10.00 .
Powrót 19.01. około godziny 15.00
Roczniki 2011,2010,2009,2006/2007,2007, Cracovia Andrychów – wyjazd 19.01.2019 ul. Wielicka 101 godzina 10.00

Powrót 25.01. około godziny 15.00

WCZEŚNIEJSZY ODBIÓR dziecka z obozu prosimy zgłaszać wcześniej kierownikowi obozu , oraz przygotować Państwu odpowiednie oświadczenie dotyczącego odbioru dziecka i przejęcia za nie pełnej odpowiedzialności.
ODBIÓR DZIECKA – gdyby chcieli Państwo upoważnić kogoś do odbioru dziecka z obozu, proszę w dniu przyjazdu wypełnić u kierownika obozu stosowne upoważnienie.
UPOWAŻNIENIE. W formie pisemnej do podawania przekazanych przez Państwa dzieciom przyjmowanych przez nie farmaceutyków z dokładną lista dawkowania w podpisanej apteczce – zwłaszcza leki antyalergiczne. Leki przepisane w razie zaistnienia takiej sytuacji na miejscu przez lekarza wymagać będą dodatkowej zgody poprzez SMS po uprzedniej konsultacji z Państwem drogą telefoniczną.
CO SPAKOWAĆ :
– buty piłkarskie na halę
– ochraniacze
– buty piłkarskie na sztuczną trawę
– dodatkowe koszulki i spodenki treningowe
– dodatkowe getry
– dres treningowy i odzież termo-aktywną (w razie gdyby pogoda pozwoliła nam na trenowanie na zewnątrz) + ortalion, czapka i rękawiczki
– ręcznik, klapki, kąpielówki ,czepek i okularki – nie są wymagane)
– ubrania do chodzenia na co dzień
NA TERENIE OŚRODKA: zakwaterowanie w  3 i 4 i 5 osobowych pokojach z łazienkami. Wyżywienie pełne (3 posiłki): śniadanie + obiad + kolacja. Napoje w postaci wody mineralnej niegazowanej dostępne przez cały czas trwania obozu. Wszystkie pokoje usytuowane będą blisko siebie. Teren ośrodka jest ogrodzony, oświetlony i monitorowany.
FAKTURY: Wystawiamy faktury za pobyt dzieci na obozie. Jeżeli będą Państwo chcieli otrzymać fakturę proszę o dokładne informacje na temat tego, co ma być wpisane w tytule faktury (czyli za co) oraz o dołączenie danych do tej faktury ( na kogo ma być wystawiona). Informacje te proszę przysyłać bezpośrednio na e-mail : marcin.bogdan@cracovia.pl

TELEFONY DO KADRY Wszystkie używane przez kadrę numery telefonów zostaną Państwu przekazane w dniu wyjazdu.