nf1ktkpTURBXy8xZWIzNjkyMTQxNGVjY2QyYmE3MmY4Zjg1NzRhYTM0Yi5wbmeTlQMAzJvNBLDNAqOTBc0DFM0BvJUH2TIvcHVsc2Ntcy9NREFfLzE0MGIxY2ZlN2YwYWM1MmVkYzAxMGQ3MDk3OGU4NGJlLnBuZwDCAA

EKSTRA TALENT JUŻ 13 WRZEŚNIA!

Ekstra Talent wraca na Wielicką! Już w najbliższy czwartek, 13 września, na boiskach treningowych Cracovii czekają nas emocje związane z kolejną edycją tej imprezy. W ramach wydarzenia zawodnicy wezmą udział m.in. w turnieju oraz testach, konkursach i zabawach piłkarskich.

Impreza rozpocznie się o godzinie 9:00. Godzinę później wystartuje turniej Ekstra Talent dla rocznika 2007. Zawodnicy Akademii Mistrzów Cracovia będą w nim rywalizować z takimi drużynami jak Sandecja Nowy Sącz, AP 21 Kraków, Hutnik Kraków czy Stal Mielec. Będzie to świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności na tle ciekawych drużyn.

Równolegle do Ekstra Talent odbędzie się turniej Funino dla dzieci z roczników 2010 i 2011. Będzie to seria meczów opartych na małych grach, które mają rozwijać umiejętności najmłodszych zawodników. W turnieju wezmą również udział drużyny z naszej filii w Andrychowie.

Poza turniejami, na wszystkie dzieci, które odwiedzą Wielicką w najbliższy czwartek, będą czekały liczne atrakcje sportowe. Odbędą się testy piłkarskie, konkursy i zabawy z nagrodami.

Na wydarzenie zaproszeni są wszyscy zawodnicy Akademii Mistrzów Cracovia. Prosimy o liczne przybycie wszystkie roczniki i aktywne uczestnictwo w grach i konkursach . Na każde dziecko czeka moc atrakcji i dobra zabawa. Dzieci dostaną od klubu zaświadczenie do szkoły o uczestnictwie w imprezie.