Już za tydzień obóz zimowy !

Drodzy Rodzice już 18 lutego w wyjątkowo nietypowym terminie nasza drużyna rozpocznie profesjonalny obóz piłkarski, który tym razem odbędzie się w Niepołomicach. Będzie to jeden z najbardziej intensywnych zgrupowań w historii tej drużyny, ale za to myślę ze niezapomniany! Do dyspozycji dzieci oprócz mojej skromnej osoby i dwóch Trenerów wspomagajacych, będzie również czterech innych trenerów!
Już teraz pragnę zaprezentować pierwszego i drugiego trenera , z którymi Państwa dzieci będą mieli przyjemność pracować;
http://www.centrumkb.pl/michal-chroscielewski/
Pan Trener Michał Chroscielewski, jest wybitną postacią w swojej dziedzinie, człowiek który wprowadza obecnie nowatorską metodę pracy nad motoryka u pilkarzy (szczególnie tych młodych), dzięki czemu na Jego pracy skorzystały już kluby Esktraklasowe w Polsce i zagranicą. Pan Trener chce udac się na obóz z nami, aby poznać pracę nad walorami czysto piłkarskim na naszym obozie. Tym razem podczas obozu, oprócz techniki, będziemy pracować więcej nad koordynacją i motoryka. Kolejny Trener -Trenera – Gwiazda, która będzie prowadzić zajęcia z Państwa dziećmi podczas obozu! Reprezentant Polski, Wicemistrzyni świata, Mistrzyni Europy w karate, topowa instruktorka fitness i zumba. Wspólnie ze swoją przyjaciółką, Anną Lewandowska organizuje obozy i warsztaty dla sportowców i nie tylko. Organizatorka i uczestniczka warsztatów fitness na całym świecie (Londyn, Dubaj, Paryż, Nowy York)!! Autorka pięknego motto, które często przypomina;

„Ufaj tym ludziom którzy dostrzegą w tobie trzy rzeczy: smutek ukryty za uśmiechem, miłość ukrytą za gniewem i przyczynę twojego milczenia”.

Katrin Kargbo, bo o tej niesamowitej osobowości mowa, będzie kolejnym trenerem, który ma wspomagać moją pracę na obozie z naszymi dziećmi! Katrin poprowadzi treningi fitness, ze specjalnie ułożonym programem treningowym dla zawodników naszej Akademii !!! Być może dla najlepiej trenujących czekać będzie specjalna niespodzianka ?

Na Państwa dzieci czeka wysokiej klasy *** hotel Niepołomice, w którym do naszej dyspozycji będą pokoje dwu i trzyosobowe z klimatyzacją i łazienką. Nasi milusinscy będą mogli kosztować codziennych smacznie i specjalnie przygotowanych czterech posiłków na dzień ze szwedzkim stołem rano. Oprócz tego do naszej dyspozycji będzie również tor kreglowy, profesjonalna sala konferencyjna i wifi ?
Podczas obozu naszych zawodników czekają komfortowe warunki do treningów:
-balon ze sztuczną nawierzchnią
– pełnowymiarowa hala wielofunkcyjna
– basen z odnową biologiczną
– profesjonalna sala fitness
– orlik ze sztuczną nawierzchnią
Na obozie będą również zajęcia z futsalu, oraz spotkania z prawdziwymi gwiazdami. Dzieci oczywiście będą ubezpieczone. Obóz rozpocznie się 18.02 przed południem a zakończy późnym wieczorem 24.02. po meczu Cracovia – Legia!
W kolejnych dniach przedstawię kolejnych trenerów, którzy będą wspomagać pracę z Państwa dziećmi na zgrupowaniu.

P.S Na dziś proszę przynieść zaliczkę w wysokości 300 zł !