Informacje o Turnieju Prof Bud 2017 w Gdańsku

W najbliższy weekend naszą drużynę czeka wielka nagroda za ostatnie prawie dwa lata pracy. Cracovia z rocznika 2005 weźmie udział w turnieju PROF BUD CUP 2017 w Gdańsku! Już w pierwszym meczu zmierzy się ze słynnym niemieckim klubem Bayer Leverkusen!  Turniej odbędzie się na największym sztucznym boisku pod balonem w Europie. Najważniejsze informacje dotyczące wyjazdu, na który należy wziąć:

 • Strój pasiasty i czarny meczowy
 • Dres
 • Legitymacja
 • Czapkę, rękawiczki
 • Buty do gry turfy i korki
 • Klapki i buty zamienne, mogą być halówki
 • Strój wyjściowy na podróż
 • Kąpielówki
 • Kieszonkowe
 • Prowiant na drogę
 • Koszulka polo
 • Dobre nastawienie

W najbliższych dniach będziemy informować o tej niezwykłej przygodzie, która czeka naszych zawodników.