PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ

Cracovia 2005/06 – druga okręgowa liga młodzików, runda jesienna

Nasza drużyna dzielnie spisała się podczas rundy jesiennej II okręgowej ligi młodzików. Choć dla wielu zawodników była to pierwsza przygoda z ligową piłką, to w każdym meczu udowadnialiśmy, że nasze umiejętności są coraz wyższe i muszą się z nami liczyć nawet najlepsi rywale.

Rozgrywki zakończyliśmy na 6. miejscu w tabeli z dorobkiem 8 punktów. Złożyły się na nie 2 zwycięstwa, 2 remisy i 10 porażek. Dwukrotnie wygrywaliśmy z Piastem Skawina oraz remisowaliśmy z Płaszowianką.

W sumie Cracovia zdobyła w tej rundzie 23 bramki. Klasyfikacja strzelców naszej drużyny przedstawia się następująco:

Tymek Bogusz – 6
Kacper Siudak – 3
Marek Tymiński – 3
Artur Curlej – 3
Max Kozień – 2
Wiktor Kleszcz – 1
Mateusz Sender – 1
Patryk Bolek – 1
Damian Stępniowski – 1
Kacper Suchowski – 1

Wszystkie niepowodzenia przyjmujemy z pokorą, a zebrane cenne doświadczenie z pewnością przekujemy na świetne występy wiosną.

Wszystkim zawodnikom gratuluję dobrej postawy i życzę wytrwałości w ciężkiej pracy na treningach. Dziękujemy serdecznie za wsparcie niezastąpionym rodzicom!