SONY DSC

Pierwszy dzień turniejowy za nami !

Dziś nasz zespół rozegrał mecze w turnieju BĄDŹ NASTĘPNY .
W grupie w pierwszym meczu musieliśmy pauzować z powodu nieobecności AP 21 KRAKÓW – tu przyznano nam walkower .
W drugim spotkaniu naszej grupy Sandecja pokonała Stal Brzeg 4:3 .
W kolejnym spotkaniu nasz zespół wygrał pewnie z Stal Brzeg aż 12:2 , mecz pokazał koncertową grę naszego zespołu i to samo moglibyśmy napisać o ostatnim meczu z Sandecją gdy nie brak szczęścia w tym meczu .
Do 7 minuty mecz był wyrównany – tu tracimy bramkę i od 7 minuty przegrywamy 0:1 .
Od tego momentu na boisku grał jeden zespół – Cracovia – całe resztę meczu 33 minuty nasi chłopcy atakowali – piękne akcje ale albo słupek albo bardzo dobra postawa bramkarza nie pozwoliły nam strzelić bramki wyrównującej .
Sandecja ograniczyła się tylko do wybijania piłek pod naszą bramkę .Przegrać też nie raz trzeba szkoda ze w meczu gdzie byliśmy w posiadaniu piłki przez prawie cały mecz – oddanych 17 strzałów w bramkę .
Kończymy fazę grupową na drugim miejscu i zagramy jutro w Mistrzostwach Europy (lokaty 9-16) W pierwszym meczu fazy pucharowej zagramy z Hutnikiem Kraków .
Spotykamy się w Wieliczce na Solnym Mieście o 8:40 !
Pierwszy mecz o 9:00